Venezia’nın Rönesans Tablosu Gibi Formalarını Tanıtan Güzel: Theopisti Pourliotopoulou’yu Yakından Tanıyoruz

Dünyayı kendisine hayran bırakan İtalya kenti Venedik’in futbol ekibi Venezia, özel dizaynla yapılmış formalarını her sene gururla tanıtıyor. Venezia forması kentin tarihini simgeleyen ögelerle dolu ve bakan bir daha bakmak istiyor. Venezia’nın bu harika formalarını tanıtan kişi de merak konusuydu. Venezia formalarını tanıtan model ise Theopisti Pourliotopoulou. Kendisini sizler için araştırdık. Hem estetik Venezia formalarına hem de Theopisti Pourliotopoulou’ya birlikte bakalım.

İtalya’nın en eşsiz kentlerinden birisi olan Venedik, futbol kadrosu olan Venezia’nın giydiği formalarla da kendisine hayran bırakıyor.

2022-2023 yılında Venezia’nın giyeceği formalar hepimizi hayran bıraktı.

Altın sarısı renkli Venezia formasıyla arz-ı endam eden hoş ise Theopisti Pourliotopoulou.

Kendisi Yunan asıllı. İtalyan grubunun forması güya en çok ona yakışacakmış üzere duruyor.

Şehrin ve grubun tanıtımı için mükemmel bir seçim olan Theopisti Pourliotopoulou futbolla da yakından ilgileniyor ve Yunanistan’ın PAOK ekibini tutuyor.

Geçtiğimiz dönem da Venezia’nın formalarını tanıtmak için kameralar karşısına geçen Theopisti Pourliotopoulou

Theopisti küçük yaştan itibaren spora meraklı. Ritmik jimnastik, karete ve basketbol ile ilgilenen Yunan model şimdilerde yoga ve pilates dersleri alıyor.

Forma tanıtımından sonra yalnızca İtalya’dan değil dünyanın her yerinden iltifatlar alan Theopisti bu duruma epeyce şaşırmış.

Fakat biz hiç bu duruma şaşırmadık!

Herkes Venezia formalarını tanıtan bayanı arıyor ve lakin hala Instagram’daki takipçi sayısı 95 bine şimdi ulaşabilmiş bile değil.

Güzelliğin ve zarafetin bir ortada buluştuğu Yunan hoş Theopisti Pourliotopoulou, Venezia’nın forma tanıtımı için yaratılmış üzere.

Gönül ister ki bizim büyük ekiplerimiz da kentin dokusunu yansıtan özel tasarım formalarla alana çıksın…

Peki ya siz Venezia forması ve Theopisti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir