Rota 61 Motosiklet festivali nefes kesti!

TRABZON (İGFA) – Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Rota 61 Motosiklet Şenliği renkli manzaralara sahne oldu. Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden iştirakin olduğu şenlikte yüzlerce motosiklet evvel kent tipi attı akabinde Akçaabat İlçesi Yaylacık Mahallesinde ki aktiflik alanına geldiler. Büyükşehir Belediye Lideri Murat Zorluoğlu’nun da katıldığı kortej büyük beğeni topladı. Kros Motorcularının şovları nefesleri kesti.


ÖZEL ÇABA GÖSTERİYORUZ
Konserlerin ve çeşitli aktifliklerin yapıldığı alanda iştirakçilerle tek tek görüşen Lider Zorluoğlu yaptığı açıklamada, “Trabzon tarihinin en kalabalık devrini yaşıyor. Hem Yurtiçinden hem yurt dışından çok sayıda konuğumuzu birkaç aydır biz burada ağırlıyoruz. Caddelerimiz, sokaklarımız, meydanlarımız, yaylalarımız her taraf sahiden çok kalabalık çok hareketli. Ekonomik manada kente katkı sağlayan bir turizm dönemi yaşıyoruz. Bundan da son derece memnunuz. Bizde Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat Belediyesi ve öbür belediyelerimizle birlikte vilayetimizi ziyarete gelen konuklarımıza daha keyifli anlar yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çok farklı, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlerle, etkinliklerle buraya gelen insanları ve burada oturan insanlarımızı eğlendirmeye onları dinlendirmeye özel uğraş gösteriyoruz” dedi.


KLÂSİK HALE GELECEK
Lider Zorluoğlu, “Bu günde bu çerçevede Motosikletle ilgili etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Ağır bir iştirak var. Türkiye’nin her yerinden bu alanda var olan beşerler vilayetimize geldiler hoş bir aktiflik alanı oluşturuldu. Nitekim çok keyifli bir kortej sürüşü de yaptık. Etkinlikler içerisinde konserler ve gibisi şovlarla de bu günü inşallah çok hoş bir biçimde burada yaşayacağız. Önümüzde ki yıllarda bu cins aktiflikleri biraz daha genişleterek inşallah tekrarlamayı ve bunu klasik aktiflik olarak var etmeye çalışacağız inşallah. İştirakçilere teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.


ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER
Şenlik alanında bulunan motosikletliler ise Lider Zorluoğlu’na teşekkür ederek, “Uzun vakittir Trabzon’da yapmak istediğimiz şenliği sizin ve takımınızın sayesinde gerçekleştiriyoruz. Sanata ve kültürel etkinliklere verdiğiniz bedelin farkındayız. Sizlere ve takımına teşekkür ediyoruz” biçiminde konuştular.
Rota 61 Motosiklet Festivali’ne Trabzon Büyükşehir Belediye Lideri Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon Vilayet Lideri Sezgin Mumcu, Akçaabat Belediye Lideri Osman Nuri Ekim, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Gurup Lider Vekili Erhan Az, AK Parti Akçaabat İlçe Lideri Hüseyin Altuntepe ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir