Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı’dan Çırağan Sarayı’nda görkemli düğün! İşte ilk kareler

Üç yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz aralık ayında evlilik yolunda birinci adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER 

Kayı ve Sabancı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir formda Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturmuştu.

Balayı tatili için yola çıkan Hacı Sabancı, toplumsal medya hesabından bu fotoğrafı ” Meet the Mrs” (Karımla tanışın) notu ile paylaştı. 28 yaşındaki Nazlı Kayı ise eşi Hacı Sabancı ile nikah sırasında çekilen fotoğraflarını “With my husband” (Kocamla) kelamlarıyla paylaşmıştı.

YORUM YAĞDI

Ünlü çiftin, paylaşımlarına kısa müddette binlerce beğeni ve “Tebrikler”, “Çok güzelsiniz”, “Hep memnun olun” üzere yorumlar yapılmıştı.

NAZLI’DAN SOYADI HAMLESİ 

Balayını Meksika’da geçiren ünlü çiftten Nazlı Kayı’nın, nikahtan bir ay sonra 254 bin takipçisi bulunan Instagram hesabını “Zeynep Nazlı Sabancı” olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.

RÖTARLI DÜĞÜN GERÇEKLEŞTİ

Nazlı Kayı (28) ve Hacı Sabancı’nın (35) rötarlı düğünü, dün akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir merasimle gerçekleşti. Aile ve yakın dostlarının katıldığı gecede, memnunluklarını taçlandıran Sabancı çiftinin nikah merasimi yakın arkadaşları tarafından sembolik bir biçimde gerçekleştirildi.

Davette ünlü isimler şıklıkta adeta birbiriyle yarıştı. Stiliyle sık sık isminden kelam ettiren Nazlı Sabancı’nın ‘Zuhair Murad’ imzalı gelinliği ise epeyce beğenildi. Çırağan Sarayı’nda görkemli düğünden kareler toplumsal medyada paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir