Chelseali yıldız sevgilisini, ünlü modelle aldattı! ‘Gözlerini benden ayırmadı’

Paola Saulino, Daily Star’a, Chelsea’de forma giyen bir yıldız ile bağ yaşadığını itiraf etti. Futbolcunun ismi ise bilinmeyen tutuldu.

“GÖZLERİNİ BENDEN AYIRMADI”
Cinsel içerik modeli, yıldız futbolcuyla bir partide tanıştığını belirterek, “Geldi ve çabucak kendini bana tanıttı. Gözlerini benden ayırmadı açıkçası. Çok güldük ve birlikte mükemmel vakit geçirdik ve onu çok sevdim. Beni herkesin önünde tekraren öpmeye başladı ve bu hoşuma gitti. Bir otomobilde cinsel bağlantıya girdik. Sarhoş oldu ve bana numarasını bıraktı” dedi.

Paola daha sonra oyuncunun sonraki gün onunla tanıştığını ve onu daha sonraki bir tarihte Londra’da görmeyi kabul ettiğini söyledi.

SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM
İtiraflarına devam eden Paola, “Benden daima çıplak fotoğraf istiyordu, daima bu ‘sonuncusu’ diyerek bu oyunu oynamaya devam ediyordu. Bir mühlet münasebetimiz devam etti fakat sonradan sevgilisi olduğunu öğrendim” tabirlerini kullandı.

“Param var, çalışıyorum, kazanıyorum ve Özgür bir kızım. Faturalarımı ödeyen birini aramıyorum. Sevecek ve sevilecek birini arıyorum.”

Futbolcunun halka açık bir restoranda onu bıraktığını sav eden Saulino, teması birdenbire kesmeden evvel kendisine “saldırgan bir şekilde” yaklaştığını da söyledi.

“BÜTÜN GECE AĞLADIM”
“Bütün gece ağladım. Daima bunu düşünürüm ve hala ağlarım, kendimi aşağılanmış hissettim. Ondan hakikaten hoşlandım. Bana kendisini sevdirdi ve bana çok makus davrandı. Daha mı üzgündüm yoksa kızgın mıydım bilmiyorum.”

Ünlü model bu olay için yıldız futbolcuyu kınadığını belirtti. Ayrıyeten öteki bayanların bunun üzere bir olay yaşamamasını temenni etti.

RONALDO’YU BEĞENİYOR
Paola Saulino ayrıyeten Cristiano Ronaldo’yu çok beğendiğini ve kendisinin hem güzel hem de başarılı bir futbolcu olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir