Korkunun Ecele Faydası Yok! 60 Kilo Veren Özcan’ın Korkusuna Yenik Düşmesi Size de Hayatı Sorgulatacak

Isparta’da ambulans sürücülüğü yapan İsa Özcan 136 kilodan 76 kiloya düşmüştü. Dün misyonu başında kalp krizi geçiren Özcan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. 60 kilo vermesi sebebiyle yıllar evvel haberlere bahis olan Özcan, o periyot kalp krizinden korktuğu için kilolarını verdiğini açıklaması ve vefatının bu biçimde olması ise ‘kader’ dedirtti. Toplumsal medyada Özcan’ın vefatı ve korktuğunun başına gelmesi yorumlara neden oldu.

Özcan’a rahmet, acılı aileye de başsağlığı diliyoruz.

Bir devir tartıda 136 kiloyu gören İsa Özcan, ajanslara yaptığı açıklamada 60 kilo vererek 76 kiloya inmesinin öncelikli sebebini kalp krizinden korkmak ve sonrasında da bacak bacak üstüne atamamak olduğunu söylemişti.

Isparta Yalvaç Hastanesi’nde ambulans sürücüsü olarak çalışan Özcan, dün hasta nakil yaptığı sırada Eğirdir’e ulaştığı esnada kendisini güzel hissetmediğin anons ederek aracını yol kenarına çekti. Sıhhat takımlarının ulaştığı Özcan, hastaneye sevk edilse de kurtarılamadı.

60 kilo verdikten sonra eski halinden eser kalmayan Özcan’ı yakınları dahi tanımakta zorlanırken, korktuğu halde vefat etmiş olması ise toplumsal medyada yorumlara neden oldu.

????

Haksız değil üzere, rahmetle.

Yine de bahttan pek kaçılmıyor

Kötü enerjiyi uzak tutalım 1

Kötü enerjiyi uzak tutalım 2

3.ye söylemeyelim

Ecelden kaçış yok tabi

????

Belki de fakat yeniden de değmez mi?

Sultan Süleyman’a kalmadı dünya…

Korkmamak elde mi?

“Kader” ve “ecel”

Aynen öyle

Sağlıklı günler dileriz

Amin

Aynen, çok odaklanmamak lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir