Kocaeli’de yeni Seyahat Kartları Ofisi’nde ilk gün yoğunluğu

KOCAELİ (İGFA) – Vatandaşların ulaşım imkanlarından yararlanırken kullandığı Kocaelikart ile ilgili tüm süreçlerini yapabileceği yeni İzmit Seyahat Kartları Ofisi hizmet vermeye başladı. Ofiste Kocaelikart ile ilgili tüm süreçler yapılabiliyor. Okulların açılmasıyla birlikte yeni Kocaelikart ofisinin birinci gününde yoğunluk yaşandı.

Vatandaşlar Kocaelikart süreçlerini daha evvel fuar içerisindeki seyahat kartları merkez ofisinde yapıyordu. Nüfus yoğunluğunun artmasıyla birlikte daha büyük bir hizmet binası gereksinimi ortaya çıkınca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, artan gereksinime karşılık vermek için Mimar Sinan Üstgeçidi kıyı tarafında yeni seyahat kartları ofisi yaptı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaelikart taleplerinin yerinde ve zahmetsizce karşılanması için kurulan yeni Seyahat Kartları Ofisi hizmet vermeye başladı. Kocaelikart İzmit Seyahat Kartları Ofisi kişisel kartların basımı, dağıtımı, öğrenci vize süreçleri ile öteki birçok farklı hizmetleri tek yerden veriyor. Fuar alanı içerisinde bulunan eski ofis ise 13 Eylül Salı gününden itibaren hizmet vermeyecek. Salı gününden itibaren tüm süreçler yeni ofisten verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir