Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ‘kaçak’ moloz dökerken görüntülendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Kadıköy Mahallesi’ndeki Atatürk Bulvarı’nda gerçekleştirdiği yenileme çalışmaları esnasında hafriyat atıkları çıkarttı. Belediye, çıkan atıkları kaçak bir formda İzmit Belediyesi’nin toprağına dökerken görüntülendi. İzmit Belediyesi’nin ‘Modern Hayvan Pazarında’ vazife yapan çalışanı durumu fark edince fotoğraf ve görüntü çekti.

‘BURAYA DÖKÜLMESİ SÖYLENDİ’

ANKA Haber Ajansı’nın aktardığına nazaran, moloz dökerken yakalanan şoför ise kendisine atıkların bu bölgeye dökülmesi tarafında bilgi verildiğini tabir etti. İzmit Belediyesi çalışanları olayı görüntüledikten sonra Kocaeli Büyükşehir logolu kamyonun şoförünü uyardı.

‘YALANLARINIZI İFŞA EDECEĞİZ’

İzmit Belediyesi yetkilileri ise gerekli incelemeleri yapıp olay hakkında tutanak tuttu. CHP’li İzmit Belediyesi’nin yerlerine daha evvel de hafriyat dökülmüş ve toplumsal medyadan ‘Çöplüğe çevirdiniz’ biçiminde paylaşımlarla İzmit Belediyesi suçlanmıştı. İzmit Belediye Lideri Fatma Kaplan Hürriyet, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kumpaslarını ve palavralarınızı ifşa etmeye devam edeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir