İbrahim Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile bir örnek giyindi: Pişti olduk!

2018 yılında çocukluk aşkı, oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak ile nikah masasına oturan Nurdan Büyükak, geçtiğimiz haziran ayında oğlu Aslan Oktay’ı kucağına alarak birinci defa annelik hissini tatmıştı.

Zaman vakit oğullarıyla verdikleri pozları takipçilerinin beğenisine sunan Büyükak çiftinden sempatik oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Aslan ile oynadığı anları; “Oyun oynuyoruz biz” notuyla paylaşmıştı. Eşi ve oğlunun fotoğrafına kayıtsız kalmayan Nurdan Büyükak ise baba-oğulun pozuna “Yerim sizi” yorumunu yapmıştı.

“EVLİLİKTE DÖRT, SEVGİLİLİKTE YİRMİ İKİNCİ YILIMIZ”

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Büyükak çifti, geçtiğimiz aylarda evliliklerinin dördüncü yıl dönümünü kutlamıştı. İbrahim Büyükak ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımına şu notu düşmüştü:

Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz. Evlilikte dördüncü yılımız, sevgililikte 22’nci yılımız kutlu olsun canım sevgilim. Çok aşığım sana.

Eşiyle tıpkı fotoğraf karesini kendi toplumsal medya hesabından yayınlayan İbrahim Büyükak da gönderisinde; “Dördüncü yılımız kutlu olsun bir tanem” tabirlerini kullanmıştı.

“GÜNE BABASININ MASASINI DAĞITARAK BAŞLADI”

Oğlu ve eşiyle keyifli anlarını sık sık toplumsal medya hesabından paylaşan Nurdan Büyükak, bu karelere bir yenisini daha eklemişti. İbrahim Büyük’ı çalışma masasında Aslan ile fotoğraflayan ünlü isim, yayınladığı fotoğrafa; “Güne babasının masasını dağıtarak başladı” notunu düşmüştü. Baba-oğulun sempatik hali büyük ilgi görmüştü.

ASLAN’A ERKEN KUTLAMA

28 Haziran 2021 tarihinde dünyaya gelen Aslan Oktay, geçtiğimiz haftalarda bir yaşına basmıştı. Nurdan- İbrahim Büyükak çifti, oğullarının doğum gününü, bir gün öncesinde aile büyükleriyle kutlamıştı.

Kutlamadan kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımında; “Aslan’ın birinci doğum gününü anneanne, babaanne ve dedeleriyle kutladık” sözlerini kullanmıştı.

NURDAN BÜYÜKAK KAYITSIZ KALAMADI

38 yaşındaki İbrahim Büyükak, son olarak oğlu ile birlikte plajda çekilen bir fotoğraflarını 989 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladı.

Oyuncu, baba-oğlu birebir parlak sarı tişörtü ve sarı desenli şortu giydikleri görünen kareye, “Pişti olduk” notunu yazarak, sarı kalp emojisi ekledi.

Nurdan Büyükak ise eşinin ve oğlunun bu pozuna kayıtsız kalamayarak, “Sarı fırtınamlar” iletisini yazdı. Ünlü ismin bu gönderisine, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir