Gelecek Partisi’nde toplu istifa

Gelecek Partisi Batman Merkez İlçe Lideri Ömer Er, idare konseyi ile birlikte misyonlarından ve partiden istifa ettiklerini açıkladı.

Basın toplantısında istifasını duyuran Er “Parti kuruluşundan bu yana vazife yaptığım Gelecek Partisinde siyasi uyuşmazlık ve çalışma sisteminden ötürü misyonundan ve partiden istifa ettim. Parti kuruluş kademesinden bu yana vazife yaptığım Gelecek Partisinde vazifemi layıkıyla yaptım. Yaptığım çalışmalar kamuoyunca da bilinmektedir. Lakin maalesef vilayet lideri ve bölge koordinatörü ile uyuşmazlık yaşadığımızdan ötürü istifa ettik” tabirlerini kullandı.

İstifa edenler

Merkez İlçe Lideri Ömer Er ile birlikte Gelecek Partisi Batman Merkez ilçe idaresinden Hasan Yurttaş, Vedat Ediz, Fatih Yeşil, Sevgi Doğan, Vedat Kalaycıoğlu, İnci Durmaz, Rukiye Yıldırım, Bahar Yavuz, Mahsum Gün, Muhammed Sevim, Muhammed Seydal, Fehmi Şen, Sabahattin Gerkin, İsmail Güneş, Tuncay Akıncı, Sertip Taş, Yaşar Gülükgiray, İsmail Akın, Ahmet Yıldız ve M. Fatih Söyüt ile vilayet idaresinden Abdulkerim Ekinci, Hayrettin Çelik, Hüseyin Korkmaz, Seval Sönük, M. Can Erincik, Ferhat Yıldırım, İsmail Baran ve Hülya Yıldız da istifa etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir