Fenerbahçe’nin golcüsü Serdar Dursun: Türkiye’de bu trend oldu

Jorge Jesus’la birlikte yeni dönem hazırlıklarına sürat kesmeden devam eden Fenerbahçe, özel maçta Hull City’le karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertlilerde Serdar Dursun müsabakanın akabinde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Gol sevinciyle ilgili konuşan ulusal futbolcu, “Türkiye’de bu trend oldu demiştim, geçen sefer söylemiştim yapacağım diye. Hoş geçti, Hull City kıymetli bir grup. Bizim için de kıymetli bir maçtı. Rakip 5-4-1 üzere oynadı, kolay değil bu üslup rakipleri açmak” ifadleerini kullandı.

Serdar Dursun, Arda Güler’in attığı golle ilgili de konuştu. Sarı-lacivertlilerin ikinci yarıda oyunu açtığını belirten deneyimli santrafor, “İlk yarı yeterli top çevirdik. İkinci yarı biraz daha istekliydik. Arda’ya da parantez açmak lazım. Rahat rahat gelişir inşallah, üstün bir gol attı” dedi.

Dinamo Kiev eşleşmesiyle ilgili gelen soruya Serdar Dursun, “Tabii ki çok kıymetli, Fenerbahçe topluluğu özledi. Düzgün hazırlandık. Hem Türkiye hem de Fenerbahçe için kıymetli. Gerçekten güç bir rakip. İnşallah uygun maç çıkartıp, atlarız turu” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir