Fenerbahçe Diego Rossi galibiyet golünü anlattı

Ligde ağırladığı Medipol Başakşehir’i tek golle yenerek yoluna devam eden Fenerbahçe’de oyuncular müsabakayı kıymetlendirdi.

Takımda çok düzgün bir hava olduğunu kaydeden Serdar Aziz, “Hocamız geldiği günden bu yana ekibe bunu aşıladı, herkes birbirine saygılı. Bu hava inşallah bozulmaz. İşler düzgün gidiyor. Uygun çalışıyoruz. Avrupa’da da çok âlâ gidiyoruz. Rennes maçı var önümüzde. Havayı bozmadan devam etmek istiyoruz. Fenerbahçe üzere çok büyük bir kulübün futbolcusu olmaktan dolayı onur ve gurur duydum. 100. maçıma çıktım. Birçok şanssızlığa karşın 100 maç oynadık. Allah evvel sıhhat versin, sonra her şey geliyor.” dedi.

Sarı lacivertlilerin galibiyet golünü atan Diego Rossi, “Bizim için en kıymetlisi kazanmak ve doruğa çıkmaktı. Kıymetli amacı gerçekleştirdik. Topu denetim ettim ve denetim ederken kaleyi tam cepheden görüyordum. Hoş bir şutla golü attım. Çok memnunum ekibime yardım edebildiğim için. Forvetler için gol atmak çok kıymetlidir. 3 puan aldığımızı için çok memnunum.” halinde konuştu.

Gustavo Henrique ise “Zor bir maçtı. Maçın güç geçeceğini biliyorduk. Hafta içerisinde çok fazla çalıştık. İdmanlarda yapmamız gerekenleri sıkı çalıştık. Defansif manada güzel iş yaptık. Konsantrasyonumuzla birlikte 3 puanı almasını bildik.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir