Trafikte araçlara zarar verip, küfür eden şüpheli tutuklandı

MERSİN’de tatil bölgelerinden dönenleri taciz edip, araçlarına ziyan veren İbrahim Bozkurt (29), yakalandı.Hakaret ve mala ziyan verme’ kabahatlerinden hakkında süreç başlatılan Bozkurt, sevk edildiği mahkemece tutuklanıp, cezaevine gönderildi.

Olay, Faziletli ilçesinin tatil beldesi Ayaş yolu üzerinde meydana geldi. 33 BG 654 plakalı araba şoförü İbrahim Bozkurt, D-400 kara yolu üzerinde seyir halinde olan araçlardakileri yol boyunca rahatsız edip, ışıklara gelindiğinde aracından inerek, küfür ve hakaretlerde bulundu. Yoluna devam eden Bozkurt, bu kere yolda tartıştığı öbür bir arabaya çarparak hasar verdi. Mağdurlar Bozkurt’tan şikayetçi oldu. Bozkurt’un bu anları öbür şoförler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. İmajlarda bir arabanın camına vurarak açmalarını isteyen Bozkurt’un karşılık alamayınca hakaret edip tükürdüğü görüldü. Kaydedilen diğer bir imgede ise tartışma yaşadığı otomobile vurarak ziyan verdiği yer aldı.

YAKALANDIŞikayet üzerine olayla ilgili başlatılan soruşturmada Tece Şehit Fırat Palamut Polis Merkezi Amirliği takımları, Bozkurt’u yakaladı. ‘Hakaret ve mala ziyan verme’ cürümlerinden hakkında süreç başlatılan Bozkurt, süreçlerinin akabinde sevk edildiği mahkemece tutuklanıp, cezaevine gönderildi.

Demirören Haber Ajansı / Soner Aydın – Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir