Sakarya’da önce kabir sonra ev ziyareti


Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Şanlı, 15 Temmuz’un 6’ncı yıldönümünde İstanbul Emniyeti’nde darbeye karşı cuntacılara yapılan baskında şehit olan Serdar Gökbayrak’ın kabrini ziyaret etti.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Ulu, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün 6’ncı yıldönümünde o günlerin anısını yaşatmak için ziyaretler yapıyor. Lider Aziz, günün birinci saatlerinde İstanbul’da o gece kahramanca şehadete yürüyen polis memuru Serdar Gökbayrak’ın kabini ziyaret etti.

Ziyarete Vali Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Vilayet Lideri Yunus Tever, Vilayet Emniyet Müdürü Fatih Kaya, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Arifiye Belediye Lideri İsmail Karakullukçu, Vilayet Müftüsü Hasan Başiş ve 15 Temmuz’un kahraman gazileri eşlik etti.

Başkan Şanlı, şehadetinin 6’ncı yıldönümünde şehit Gökbayrak’ın kabri başında dua etti ve protokol üyeleriyle birlikte çiçek bıraktı.

Ayrıca kısa bir ortadan sonra şehidin 3 çocuğu ve eşiyle görüşen Şanlı, ülkenin aydınlık geleceğine ışık tutan kahramanların yazdığı destanı bir defa daha yâd etti. Program daima bir ağızdan duaların yapılmasıyla devam etti. Büyük, kabir ziyaretinin akabinde şehidin Arifiye Hanlı’da bulunan konutuna konuk oldu. Burada Gökbayrak’ın yakınlarıyla bir ortaya gelen Lider Aziz, 15 Temmuz’da yazılan destanı konuştu ve o geceye dair ilgili sohbet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir