Manavgat Karabucak yolu asfaltlanıyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi, genişletilen ve alt yapı hazırlığı tamamlanan Manavgat ilçesi Karabucak yolunda asfalt çalışması başlattı.

ANTALYA (İGFA) – Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı sorumluluk alanında bulunan küme yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Manavgat ilçesi Karabucak yolunun vakitle deforme olması üzerine Kırsal Hizmetler takımları çalışma başlattı. Birinci olarak yolda genişletme ve alt yapı çalışması yaptı. Hazırlıkların tamamlanmasıyla 11 km’lik yolun sathi asfaltla kaplamasına başlandı.

Manavgat Karabucak Mahalle Muhtarı Hasan Arslan “Yolumuzun altyapısı ve genişletme çalışması tamamlandı. Taleplerimiz doğrultusunda Liderimiz Muhittin Böcek yolumuzun asfaltlama çalışmasına Kurban Bayramından evvel başlattı. Yolumuz daha konforlu olacak. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek ve takımına çok teşekkür ederiz” dedi.

Ekipler öbür taraftan Manavgat ilçesi Namaras, Halitağalar ve Güneycik küme yolunun ikinci etap altyapı çalışmalarının da sonuna geldi. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte küme yolunda asfaltlama çalışması yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir