Korgan’da mahalleler beton yola kavuşuyor

ORDU (İGFA) – Ordu’da kırsal yol ağlarındaki asfalt ve beton yol atağı sürüyor. On yılların meselelerini bir bir tahlile kavuşturarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, birtakım yatırımlarda belediye vatandaş iş birliğine giderek, gönül birlikteliğini hizmetlere yansıtıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı takımları, belirlenen program çerçevesinde, mahalle ve küme yollarında, standardı yüksek, konforlu bir ulaşımın kapılarını aralamaya devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler, Korgan ilçesine bağlı Aşağıyaylacık, Yukarıyaylacık ile Yeşildere Mahallelerini birbirine bağlayan 2 km’lik güzergâhta beton yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

AŞAĞIYAYLACIK-YUKARIYAYLACIK VE YEŞİLDERE BETON YOLA KAVUŞUYOR

Yol çalışmalarına vatandaşların da istekli takviye verdiğini söz eden Lider Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde sürdürdüğümüz beton yol, sıcak asfalt çalışmalarımız tüm süratiyle devam ediyor. Gruplarımıza ek olarak kimi ilçelerimizde vatandaşlarımız istekli olarak çalışmalara katkı veriyor. Buda bizi daha da güçlendiriyor ve çalışmaların daha süratli tamamlanması vesile oluyor. Korgan ilçemizde bu türlü bir durum kelam konusu. Aşağıyaylacak, Yularıyaylacık ve Yeşildere Mahallelerimizi birbirine bağlaya yol güzergâhında Ordu Büyükşehir Belediyesi, YİKOB ve vatandaş iş birliği ile beton yol çalışmalarımız sürüyor. Toplam 2 km’lik olacak olan bu çalışmanın kısa müddette tamamlamayı planlıyoruz. İlçemize güzel olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir