Kimliksiz ilaç yazdırmak isteyen baba ve 2 oğlu, sağlık çalışanlarına saldırdı

Diyarbakır’da ismi öğrenilemeyen kişi içerisi girerek, tıbbi sekreter Muhammed Hanifi Gökmen’e kimliksiz olarak ilaç yazdırmak istediğini söyledi. Gökmen ise bu formda ilaç yazılamayacağını söyledi. Aldığı yanıt karşısında sonlanan ve misyonlu Gökmen ile tartışmaya başlayan kişi, dışarıda bekleyen 2 oğlunu arayarak içeri gelmelerini söyledi.

KAPILARI TEKMELEDİLER

Kısa müddet sonra içeriye giren iki oğlu, tıbbı sekreter Gökmen’e saldırmaya başladı. Bu sırada Tabip Mehmet Veysel Yıldırım da ortaya girdi. Başka çalışanlar tarafından hekim odasına götürülen Gökmen ve Yıldırım’a saldırmaya çalışan iki oğlunu bu sefer babaları sakinleştirmeye çalıştı. Daha sonra bir oğlu kapatılan kapıya tekme attı.

KAVGA ANI ANBEAN KAMERADA

Tekmenin tesiriyle kapıda delik oluşurken baba ve iki oğlu sıhhat merkezinden dışarı çıkartıldı. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken, ihbarla merkeze gelen polis, baba ve iki oğlunu gözaltına aldı. Tabip Yıldırım ve tıbbı sekreter Gökmen ise darp raporu alarak şikayetçi oldu. Şüphelilerin emniyetteki süreçleri sürüyor.

Demirören Haber Ajansı / Burak Emek – Şimdiki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir