İnegöl’de cadde ve sokaklar temizleniyor


Kurban Bayramı’nda ağır mesai içerisinde olan İnegöl Belediyesi, ortak ömür alanlarında kurban kısmı sonrası mikrobik ortam oluşmaması için ilçedeki cadde ve sokakları tazyikli ve köpüklü suyla yıkayarak kentin genelini temizledi.

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü grupları Kurban Bayramı sonrası İnegöl’deki Cadde ve sokakları tazyikli suyla temizledi. Takımlar, hem merkez hem de kırsal mahallerde cadde ve sokaklar başta olmak üzere; parklar, meydanlar, pazar alanlarındaki rögarların ve piknik alanlarının paklığını gece ve gündüz yaparak kente rahat nefes aldırmaya devam ediyor.

ÇÖP TOPLAMA GÜNLERİNE RİAYET EDİLMELİ

İnegöl Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları hem cadde ve sokaklarda paklık mesaisini sürdürürken hem de çöp ve geri dönüşüm atıklarını gününde toplamaya devam ediyor. Paklık İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bayram tatili boyunca çöp toplama süreçlerinin devam ettiğini belirterek mahallelerde çöp toplama günlerine riayet edilmesi konusunda vatandaşlara davette bulundu.

BU ALANLAR HEPİMİZİN

Tatil sürecinde aileleriyle piknik yapan vatandaşlara ‘’bu alanlar hepimizin’’ diyerek seslenen İnegöl Belediyesi, piknik sonrası çöplerin itinasız atılmaması konusunda ihtar yaptı. Takımlar, piknik alanlarının da paklığını yaparak İnegöllü vatandaşlara pak bir ortam sağlamış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir