Genç kızın sır ölümü… Polise 3 isim verdi

İzmir’de iş müracaatında bulunmak üzere konuttan ayrılan 18 yaşındaki Aslıhan Sinem Çiçek, Karşıyaka Örnekköy’de ormanlık alanda ağır yaralı halde bulundu. Hastaneye kaldırılan genç kız kurtarılamadı.

Sabah’ın haberine nazaran, 26 Temmuz’da argümana nazaran, meskenden iş görüşmesinde bulunmak için ayrılan Aslıhan Sinem Çiçek, iş görüşmesi sonrasında kız arkadaşlarının yanına uğradı. Burada bir mühlet kalan Çiçek, saat 16.00’da gelen kapalı kasa hafif ticari bir araca binerek bölgeden uzaklaştı. Akşam kızlarının meskene gelmemesi üzerine ailesi genç kızı aradı. Birinci evvel telefon çalarken daha sonra ise telefon büsbütün kapandı. Aile, polis merkezine giderek yardım istedi.

HASTANEDE İSİMLERİ SÖYLEDİ

Aslıhan Sinem Çiçek, tıpkı gün saat 22.00 sıralarında Karşıyaka Örnekköy Mahallesi’nde ormanlık alanda ağır yaralı halde bulunurken olay yerinde üzeri kanlı biçimde olan Burak K.’nin de bulunduğu öğrenildi.

Burak K.’nin üzerinde Çiçek’e ilişkin telefon çıktı. Yaralı kız, olay yerinde kendisine saldırdığı belirtilen Burak K.’nin dışında iki kişinin ismini polise söyledi. Ambulansla hastaneye kaldırılan genç kız, tedavi altına alınsa da bir gün sonra hastanede hayatını kaybetti.

“CİNSEL İSTİSMAR VAR”

Genç kızın olay sırasında cinsel istismara uğradığı ve yüksek dozda uyuşturucuya maruz kaldığı tez edildi. Genç kızın yaralı halde polise ismini verdiği 3 bireyden 1’i olay kapsamında tutuklandı.

Aslıhan Sinem Çiçek’in yakını Pınar Çiçek, “Sinem’e uyuşturucu verilmiş. Cinsel istismar var. Olayın çözülmesini istiyoruz. Arkadaşları çelişkili tabirler veriyor. Sinem’in ismini söylediği başka bireylerin de bulunmasını istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir