FETÖ’nün Goebelsi Cevheri Güven peki bu ne… FETÖ’cü pişkinliği

FETÖ’nün Goebbels’i Cevheri İnanç Adalet Bakanlığı’nın iadesiyle ilgili harekete geçtiği haberi üzerine Odatv, Sabah gazetesi, Odatv Genel Yayın Toygun Atilla ve Turkuvaz Medya ve İdare Şurası Başkanvekili Serhat Albayrak’ı amaç aldı.

Cevheri İtimat haberde yer alan 15 Temmuz darbe teşebbüsünden iki gün evvel ‘tankın eli kulağında’ paylaşımı yaptığına dair tabirleri yalanladı.

Cevheri Güven’in 13 Temmuz 2016 tarihinde toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Tankın eli kulağında” sözlerini kullandığı paylaşımının ise hala toplumsal medya hesabında durduğu ortaya çıktı

Cevheri İnanç’ın toplumsal medya paylaşımı şöyle:

“Sabah Gazetesi&OdaTV ikilisinin uydurdukları yeni palavra: 15 Temmuz’dan iki gün evvel “tankın eli kulağında” diye paylaşım yaptığım palavrası. Ne yapsanız olmuyor. Her gün palavranın dozunu artırın olur mu Serhat Albayrak ve Toygun Atilla ikilisi. Bakalım hayal gücünüzün kapasitesi ne.”

Cevheri İnanç’ın ‘yapmadım’ dediği o paylaşım:

ORTAYA ÇIKINCA KIVIRDI

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda evvel “Tankın eli kulağında” diye bir şey yazmadığını söyleyen Cevheri İtimat ortadan yarım saat geçtikten sonra paylaşımı kabul ederek geri adım attı.
Cevheri İnanç şunları yazdı:

“Ülkenin militerleşmesi, polisin ve askerin 7 Haziran seçiminden sonra çok görünür olmasıyla ilgili rahatsızlığımı lisana getirdiğim tweeti, darbe daveti üzere tam karşıtı yorumlamak için lakin sizin kadar yalancı olmak lazım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir