Fenerbahçe’yi takip etmeyi bırakan Mesut Özil suskunluğunu bozdu! Paylaşımına tepki yağıyor

Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe’de bekleneni veremeyerek takım dışı kalan Mesut Özil’in, geçtiğimiz günlerde sarı-lacivertlileri toplumsal medyadan takip etmeyi bırakması büyük ses getirmişti.

FENERBAHÇE’Yİ YİNE TAKİP ETTİ

Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’nin toplumsal medya hesabını yine takip ederken bir de açıklama yaptı. “Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve topluluğumuzu gerçek bilgilendirmek ismine bu açıklamayı yapmak istedim.” sözlerini kullanan Özil açıklamasında, şöyle dedi:

“SABIRLA VAKTİMİN GELMESİNİ BEKLİYORUM”

“Öncelikle kişisel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek ismine sabırla vaktimin gelmesini bekliyorum.

“TÜRKİYE’YE TATİL YAPMAYA GELMEDİM”

Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Ulu formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten öteki bir maksat prensip edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı dilek ettiğim bir çok gayem var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

“YALAN HABERLERE PRESTİJ ETMEYİN”

Hem ben, hem de kulübüm futbolun tabiatında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en düzgün formda atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük isteğimdir. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan palavra haberlere prestij etmemeleridir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir