Camikebirlilerden Başkan Esat Öztürk’e ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kabulde Kayseri’nin Yahyalı ilçesine bağlı Camikebir Muhtarı İbrahim Çıraklı ve azaları Belediye Lideri Esat Öztürk’e Camikebir Mahallesi’ne yapılan çalışmalardan teşekkür ettiler.

Mahallesi ismine konuşan Muhtar İbrahim Çıraklı; “Başkanımız bizi hiç yalnız bırakmadı. Ne vakit bir gereksinimimiz olsa bizi geri çevirmedi. Gönlümüz kaç nice yıllar sırt sırta birlikte çalışmak istiyor. Çalışmalarınızda muvaffakiyetler diliyorum. Dayanaklarınızın devamını bekliyoruz. Birliğimiz daim olsun inşallah.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Esat Öztürk; “ Mahalle Muhtarımıza ve azalarına teşekkür ediyorum. Büyüklerimiz “Marifet iltifata tabidir” demişler. Benim doğduğum mahalle Camikebir Mahallesi olduğu için oraya daha itinalı bakıyoruz. Sizler her vakit yanımızda oldunuz. Beşerler bizi buraya hizmet için seçiyorlar. 8 yıldır bu hoş insanlara çabayla hizmet etmeye çalışıyoruz. Vaat ettiğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. İbrahim Muhtarımız ne vakit bir cenaze ya da düğün olsa sandalyesiyle masasıyla çabucak yardıma koşuyor. Bizim de uzayan elimiz oluyor” diye konuştu.

Konuşmaların akabinde Camikebir Muhtarı İbrahim Çıraklı ve azaları Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk’e çiçek takdim ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir