Bursa Nilüfer’de ‘Zafer’liler kendilerini FSM’de tanıttı


Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Işıl Esgin başkanlığında teşkilatlanan Zafer Partisi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda gövde gösterisi yaptı.

BURSA (İGFA) – Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığı’na seçildiği günden bu yana sokak hareketine değer veren Lider Işıl Esgin, vatandaş odaklı siyasetini sürdürüyor. Son günlerde Görükle’de açtığı stant etkinlikleriyle Nilüferlilerin gündeminde olan Esgin, teşkilatı ile birlikte sokaklarda Zafer Partisi’ni tanıtmaya devam ediyor.

FSM Müzik Parkında stant aktifliği düzenleyen partililer, halkın ilgisini çekti.

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Lideri Işıl Esgin, Nilüfer’de halk Zafer Partisi’nin unsurlarından, taviz vermeyen siyasetinden umutlu. Partimizin Atatürk ve İnkilaplarindaki net tutumu, Nilüferli yurttaşlarımız için pahalı. İnanın, halka dokunduğumuz her ziyarette bunu net olarak görüyoruz” dedi.

Vatandaşların inançlı gelecekleri için Zafer Partisi’nin bir kale üzere artlarında durduğunu tabir ettiklerini belirten Lider Esgin, yaptığı değerlendirmede, “Hangi partiden olursa olsun çok sayıda vatandaşımız imza verirken, yurdumuzdaki kaçak sığınmacılardan rahatsızlıklarını lisana getirdiler. Yurttaşlarımız sığınmacıların gönderilmesiyle ilgili proje ve programı olan tek partinin Zafer Partisi olduğunun şuurunda. Her jenerasyonun süper ilgi gösterdiği etkinliğimiz, gece geç saatlerde sonlandı. Havanın kararmasına aldırmayan halk, sığınmacıların kendi vatanlarına dönmeleri için çok sayıda imza verdi. Vakit zaman kalabalık kuyrukların oluştuğu imza standımızda halkımızı dinledik, partimizin her alanda projelerini tanıttık. Şimdi partimizin kuruluşu 1 yılını doldurmadan, halkımızda bize karşı duyulan inancın, umutların, beklentilerin kıvancıyla çok sayıda üye kaydı gerçekleştirdik. Genel Liderimiz Sayın Ümit Özdağ’a, Zafer Partisinin programına, projelerine ve unsurlu siyasetine inanç duyarak partimize üye olan Nilüferlilere şükranlarımızı sunarız” dedi.

Esgin, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerini, aydınlık gelecek için Zafer Partisi’nde omuz omuza çalışmaya davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir